סיור וטעימות ביקב
Wine Tours & Tastings

סיור בכרמי היקב

4 מזיגות יין מלווה בפלטת גבינות, סלטים ומתבלים

בנוף של 5 תילי געש, בין הקברנה פראנק לסובניון בלאן אנחנו מזמינים אתכם לנשום חמצן אחר בגובה 915 מטר, הנוף עוצר נשימה והבריזה מגיעה בכל עונה,

האם אני אוכל להחליט על המסלול או התפריט רק כשאגיע למקום?

על מנת לשריין את מקומכם, לחצו 'להזמנת מקום',
כשתגיעו ליקב, תוכלו לבחור איזה מהמסלולים מתאימים לכם, לא חייבים לבחור עכשיו את המסלול ואין עליו התחייבות, אם תרצו להזמין רק מהתפריט הפתוח ו/או לשדרג מתפריט המזיגות, תוכלו להחליט על כך בהגעה אלינו, בשריון המקום אין התחייבות למסלול מסוים.

מה כולל סיור הכרמים ומפגש היין ביקב תל שיפון:

🍇 סיור בין הכרמים (רק למי שרוצים)
🍷 4 מזיגות יין
🧀 פלטת גבינות זוגית 
🥗 סלטים ומטבלים מגוונים
🥖 לחם מחמצת חם מהתנור
🧉 הריבות של דינה (קיבוצניקית אורגינל!) 

בסיור נקבל הדרכה על הכרמים מהגפן לכוס, הסיור וההדרכה מועברים ע"י מוזגי היין שלנו, אנשים שאוהבים אנשים, קיבוצניקים אורגינל שאוהבים יין, הם יודעים הכול על הכרמים, על הנוף ועל היין, והם פה כדי להפוך את הביקור שלכם לסיפור שתעבירו אותו הלאה!

מפגש היין וסיור הכרמים מוגש בימי א-ד מהשעה 11:00 ועד השעה 17:00, בימי ה' ו-ו' עד השעה 19:00 , מחיר הביקור: 145 ₪ לאדם🍷🍵

הפרטים הקטנים והחשובים:

לתפריט צמחוני/טבעוני ידעו אותנו🥦, שנוכל להיות מוכנים לקראתכם
לבעלי רגישויות מזון- ידעו אותנו🥜, שיהיה לכם נעים ככל הניתן

אם אתם חוגגים, ידעו אותנו 💃🕺
ואם אתם מציעים נישואין – ספרו לנו🍷💍שנכין לכם את הסט המושלם 

מחיר 145 ₪ לאדם

מסלול הטעימות, הסיור והמזיגות כולל סיור בין הכרמים, 5 מזיגות יין, פלטת גבינות זוגית מבית באשר פרומז'רי, 2 סלטים ומטבלים משתנים, לחם מחמצת חם מהתנור, מרקחות נפלאות מהמטבח של תל שיפון, מחיר הפלטה היא 145 ₪ לאדם

בארוחת הבוקר מרכיבים שונים ופחות יין, במסלול מפגש יין וסיור יש הרבה יותר יינות, הרבה יותר הדרכת צוות והסיור יותר מעמיק. ארוחת הבוקר מוגשת עד השעה 11:30 ומפגש יין עם סיור וטעימות מוגש לאורך כל היום

אין שום בעיה, בחרו את אחד המסלולים כדי לשריין לעצמכם מקום, וכשתגיעו אלינו תוכלו להחליט סופית על מידת הרעב והסקרנות ליין וליידע את המוזגים שלכם על המסלול הסופי שבחרתם.
יקב תל שיפון ממוקם בקיבוץ אורטל בצפון רמת הגולן, ניתן לכתוב בWAZE או בגוגל מפות "יקב תל שיפון" ושניהם ידריכו אתכם אלינו, יש לנו חנייה בשפע צמוד לחלקת הקברנה סובניון, בנוסף, מחכות לכם/לכן שתי עמדות הטענה לרכב חשמלי ברחבת החנייה היות ולמדנו שאין הרבה עמדות הטענה בצפון הרמה ודאגנו לכך.

במפגש היין והטעימות אנחנו מגישים: 4 מזיגות יין, פלטת גבינות זוגית, סלטים ומטבלים מגוונים, לחם מחמצת חם מהתנור ומרקחות נפלאות, בנוסף מהתפריט ניתן להזמין מרק (בעונה) קובענה, פיצות עם תוספות ומנות מישתנות מהמטבח שלנו. לרבים מאורחינו זה מאוד מספק וחלקם מרגישים צורך להמשיך לארוחות בחוץ.

אנחנו אוהבים מכשכשים מכל הסוגים, יחד עם זאת יש אורחים שפחות מתאים להם, אם תקפידו על חגורה למשופם שלכם אנחנו מבטיחים לדאוג לקערת מים לפרוותי.

ניתן להזמין אצלינו את הריידרים של אורטל לסיור כרמים, הג'יפים של תל שיפון לסיור ג'יפים, או המסוק שמתאימים לזוגות רומנטיים, יחידות בארגונים, מחלקות בחברות, חברות הפקה להפקות מיוחדות, והצעות נישואין. הריידר נמצא צמוד אלינו, הג'יפים מחנים אצלינו ומחכים לכם, והמסוק נוחת בטראסה של הגפנים ישר אלינו מכל נק' בארץ. כל אלו אך ורק בהזמנה מראש.

היקב עצמו וייצור היין כשר בד"צ בית יוסף ורבנות רמה"ג. יחד עם זאת מרכז המבקרים של היקב שהוא יחידה נפרדת מייצור היין ואנחנו מארחים גם בשבת.

למשריינים מראש אנחנו תמיד נשמור מקום בפנים בימי גשם ושלג, למזדמנים הישיבה היא על בסיס מקום פנוי. בימי חורף שמשיים שנעים לשבת בחוץ תוכלו לשבת גם בחוץ וגם בפנים בכל עשרת הדונם של היקב.

אנחנו יושבים על 10 דונם של כרמים, אם אתם רוצים להתבודד בין הכרמים- אתם יכולים.

אם אתם משפחה שמחפשת מרחב מוגן לילד להתרוצץ- קיבלתם.

אם אתם רוצים שהקטנים ימלאו את הבטן – יש לנו פיצה ומיצים טבעיים.

אם חשוב לכם גם הקינוח – אז מרינה רקחה גלידת יין טעימה גם לאניני טעם קטנטנים.

ואם אתם רוצים קצת עניין – אז יש לנו טנק בקצה של הקברנה פרנק (הטנק רק בלווית מבוגר).

בוודאי, ניתן לסגור אירוע פרטי עם מינימום של 20 אורחים. לפרטים נוספים וסגירת אירוע פרטי יש להשאיר פרטים בתיבת צור קשר או בטופס אירועים

או לשלוח אלינו מייל בכתובת:

ortal.estatewinery@gmail.com

לבעלי תו נכה וצורך בהנגשה דאגנו לחנייה יעודית עבורכם וכן כניסה לבעלי כסא גלגלים ליקב עצמו.

ניתן לרכוש שוברי BuyMe למסלולים השונים גם כמתנה באתר ביימי. אם אתם מגיעים להתארח אצלינו עם שור ביי מי עליכם ליידע בטרם ההגעה או בטופס ההזמנה או בטלפון לפני הגעתכם, לשאלות נוספות בנושא ניתן לשלוח מייל לכתובת info@buyme.co.il.

החוויה ביקב תל שיפון מתחילה לה באופן די מפתיע עוד בשלב ההתגלגלות אלינו. כבר ברגע בו תתקבעו על החנייה, הר תל שיפון יופיע במלוא הדרו לנגד עיניכם!


המראה מרגש ופסטורלי כאחד, נוף ייחודי לנוף בישראל, החנו את הרכב, קחו אוויר, המסע שלכם מתחיל בהליכה בשביל בין כרמיי יקב תל שיפון, כרמים יפהפיים, שעבורנו הם כמו יצירה אלוהית! מימין חולשות גפני הקברנה פרנק ובהמשך תכירו מקרוב את המרלו והקברנה סובניון ,ובקצה, כרם הסבוניון בלאן… בחורף הן מושלגות ובקיץ מלאות בפרות.

יקב תל שיפון הוא בין היקבים הבודדים בארץ שיושב בין כרמיו. היקב יושב בין 10 דונמים ירוקים בעונה או מושלגים בעונה! התפאורה הטובה ביותר שניתן לבקש! נלך לאורך הכרם ומשם נגיע לטראסה (מתחתנים שם!). הטראסה משקיפה על 5 תילי געש כבויים: שיפון, יוסיפון, חזקה, אביטל ובנטל, יפים, מרהיבים, ממלאים את הריאות בנחת והתרגשות.

בתום הסיור ניתן לרכוש  היין של היקב כדי להמשיך את החגיגה בבית,
נותר לנו רק לקבוע מתי אתם מגיעים.

 

בתום הסיור אחרי שטעמתם וממש בא לכם לרכוש יין, חנות היין שלנו פתוחה עבורכם.

אם אתם בבית ומתגעגעים ניתן להזמין אותנו עד לפתח הדלת כדי להמשיך את החגיגה בבית.

0 מוצרים בסל הקניות, לדף סל קניות.